مشاوره رایگان و سفارشات

با توجه به تغییرات اقتصاد سنتی و به وجود آمدن مشاغل نو ظهور ، بسیاری از مشاغل فعلی در معرض خطر قرار گرفته‌اند. با پیدایش انقلاب دیجیتال فعالیت کسب و کارها در فضای دیجیتال به خصوص کسب و کارهای اپلیکیشن محور گسترش چشم گیری یافته است، تا آنجا که ماهیانه بالای ۱۶۰ هزار اپلیکیشن در ماه تنها در گوگل پلی بارگذاری می شود. در این کهکشان اپلیکیشنی روزانه بسیاری از ستاره ظهور و بسیاری دیگر در حال سقوط اند.
سوالات احتمالی شما

پاسخ به بسیاری از این سوالات و سوالات دیگر را می توانید تنها با تماس با کارشناسان ما و همچنین جلسات آنلاین و بصورت حضوری به دست آورید.

فرم را تکمیل کن، مشاوره رایگان بگیر.

ما با تیم مشاورین و کارشناسان مربوط به هر حوزه کسب و کار همین حالا در انتظار تماس شما عزیزانیم تا بتوانیم با راهنمایی مناسب، تجربه و نمود دیگر موفق از فعل شدن را به شما و خودمان دوباره هدیه نماییم.

ساخت اپلیکیشن فرایندی زمان‌بر و به همراه کد‌نویسی هایی پیچیده می‌باشد، که نیازمند تجربه، مهارت، تمرکز و هزینه فراوان است. شرکت‌های متعددی در زمینه ساخت اپلیکیشن فعالیت می‌کنند اما کمتر شرکتی است که بتواند سه عامل حیاطی زمان، هوشمندسازی و قیمت را بر بستر اپلیکیشن و مگا‌اپلیکیشن‌ها به همراه یکپارچگی سیستم را به راحتی در اختیار شما قرار دهد. ما اینجاییم تا نویدی را به صاحبان ایده، فعالان استارت‌آپ‌ها و صاحبان کسب‌و‌کار بدهیم که خود بتوانند با مشاوره و راهبری ما اپلیکیشن مورد نظر خود را متناسب با کسب‌و‌کار خود در کسری از زمان و با بهره‌گیری از کمترین نیروی انسانی طراحی، تولید و توسعه دهند.

فرم را تکمیل کن، مشاوره رایگان بگیر.